Společným tréninkem ke spokojenosti vás obou

Vyberte si z nabídky kurzů nebo pojeďte s námi na výcvikový tábor. Pokud máte zájem a rádi byste se přihlásili, stačí vyplnit poptávkový formulář. Nebo pokud Vás zajímá něco více, napište mi.

Kurzy

PROSECA - Škola psí poslušnosti - Eva Jarošová

Školka pro štěňátka

Kurz o 10 lekcích. Mezi hlavní cíle školičky patří socializace štěňátka, budování vztahu mezi pejskem a jeho majitelem a zvládnutí základních povelů jako je k noze, ke mně, sedni, lehni, aport, základy chůze u nohy a zůstaň. Kurzy probíhají každé pondělí v kynologickém areálu ve Studenci u Trutnova.

PROSECA - Škola psí poslušnosti - Eva Jarošová

Výcvik poslušnosti

Navazuje na školičku pro štěňátka. Taktéž probíhá v pravidelných kurzech o 10 lekcích, kde dochází k rozšíření základních povelů a zdokonalení jednotlivých činností. K tomu jsou přidány nové povely a cviky potřebné k získání zkoušky základní ovladatelnosti psa. Každé pondělí v kynologickém areálu ve Studenci u Trutnova.

PROSECA - Škola psí poslušnosti - Eva Jarošová

Lekce obedience​

Lekce probíhají ve skupinách po 3-5 psech. Část lekce se cvičí ve skupině a část individuálně, dle potřeb všech zúčastněných. Lekce jsou zaměřeny především na zkoušky podle zkušebního řádu obedience, ale připravím Vás i na základní zkoušky dle IPO, NZŘ a KJ Brno. Lekce probíhají každou středu přes letní sezónu v Trutnově v Poříčí, v zimní sezóně v kynologickém areálu ve Studenci u Trutnova a každý čtvrtek v Dubenci.

PROSECA - Škola psí poslušnosti - Eva Jarošová

Individuální lekce

Máte zájem o individuální lekci? Chcete si užít hodinu pod mým vedením ve Vaší režii? Nebo máte nějaký výcvikový problém a potřebujete poradit? Obraťte se na mě a já Vám ráda povím všechno, co vím a domluvíme se, jak bych Vám mohla pomoci.

Tábory a výcvikové víkendy​

PROSECA - Škola psí poslušnosti - Eva Jarošová

Tábor agility a poslušnosti

V roce 2016 se zrodil nápad spojit moje lekce obedience a lekce agility Lucky Vočadlové a uspořádat společné letní soustředění. Od té doby probíhají tábory každoročně během letních prázdnin. V případě zájmu o více informací k tomuto táboru mě neváhejte kontaktovat.

PROSECA - Škola psí poslušnosti - Eva Jarošová

Tábor pro matky pejskařky

Tak toto je můj výmysl, napadlo mě spojit vše, co dělám do jednoho a vznikl tábor, kde si v ranních hodinách zacvičí Váš pejsek, odpoledne Vaše děti a večer i Vy samotné maminky. K tomu, aby vše proběhlo hladce, nám napomáhá chůva, která se snaží pomoci všude, kde je potřeba. Tábor probíhá každoročně začátkem léta.

PROSECA - Škola psí poslušnosti - Eva Jarošová

Výcvikové víkendy

Výcvikové víkendy probíhají především jako zpestření výcviku jak pro stále členy, tak pro nové zájemce začátečníky i pokročilé. Výcvikové víkendy se uskutečňují nepravidelně, vždy dle aktuálních možností a zájmu.